Pozostałe grupy nauczycieli otrzymają bony na laptop. To odpowiedź wiceszefa MC na interwencję ZNP

20 listopada 2023

– Kolejne grupy nauczycieli otrzymają wsparcie do końca trwającego roku szkolnego. Wsparcie to jest zagwarantowane w ustawie i program będzie realizowany zgodnie z jej zapisami, a z bonu dla nauczyciela skorzysta nawet 465 tys. nauczycieli – poinformowało nas Ministerstwo Cyfryzacji w odpowiedzi na listy i wnioski ZNP dotyczące bonu na laptop dla nauczycieli. Odpowiedź MC otrzymaliśmy 16 listopada br.

– (…) Pragnę podziękować za wyrażone przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w piśmie zainteresowanie Programem Laptop dla Ucznia i Programem Laptop dla Nauczyciela – pisze w liście do ZNP Paweł Lewandowski, Podsekretarz Stanu MC.