Galeria

Aktualności

ZNP na facebooku

Historia Związku Nauczycielstwa Polskiego

Ubezpieczenia

 


logologo_KlubNAU_small

……………………………………………………………………………….


Członkowie ZNP objęci są związkowym ubezpieczeniem NNW

2023 rok -nr polisy WA50/000400/17/A/000719

.

.

.

.

.

.

.

..

.

..

.

.

.

.

W momencie zdarzenia ubezpieczeniowego, należy skontaktować się z Centrum Alarmowym:
NNW i OC: +48 801 107 107, +48 58 5555 555
Koszty Leczenia oraz Assistance: +48 22 522 29 90, +48 22 232 29 90

.

Ubezpieczony obowiązany jest dostarczyć Ubezpieczycielowi w ciągu 7 dni od daty zakończenia leczenia dokumenty niezbędne do rozpatrzenia wniosku o wypłatę świadczenia, w tym w szczególności:

1) diagnozy lekarskie i innych dokumenty stwierdzające przyczyny wypadku i zakres udzielonej pomocy medycznej,
2) oryginały rachunków lub faktur związanych z powypadkowym leczeniem,
3) zaświadczenie o członkostwie w ZNP – wydaje biuro

Do zgłoszenia szkody niezbędne będzie podanie: danych osobowych i teleadresowych ubezpieczonego, danych ubezpieczającego Oddziału ZNP, numeru polisy, opisu okoliczności powstania szkody (w tym data i miejsce zaistnienia szkody), numeru rachunku bankowego, na który nastąpi wypłata ewentualnego odszkodowania.

(Ubezpieczyciel zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokumentów przedłożonych przez Ubezpieczonego oraz zasięgnięcia opinii specjalistów.
Dokumenty, o których mowa w punktach 1-3 Ubezpieczony zobowiązany jest zgromadzić i dostarczyć Ubezpieczycielowi na własny koszt. /Wyciąg z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia).

 

likwidacja szkody NNW – telefonicznie

za pośrednictwem infolinii Ergo Hestii SA tel: 801-107-107 lub 58 555-555-555

 ***

 likwidacja szkody NNW – online

https://zgloszenieszkody.ergohestia.pl/#/wizard/step1

lub poprzez osobiste konto w portalu iHestia na stronie : www.ihestia.ergo.pl

 1. należy wypełnić zdalnie formularze zgłoszenia szkody,
 2. dołączyć zeskanowaną dokumentacją medyczną,
 3. dołączyć zaświadczenie o członkostwie w ZNP – do odebrania w biurze ZNP w Rybniku.

***

likwidacja szkody NNW – tradycyjna:

 1. należy wydrukować i wypełnić – druk do likwidacji szkody,
 2. dołącz dokumentację medyczną,
 3. dołączyć zaświadczenie o członkostwie w ZNP – do odebrania w biurze ZNP w Rybniku.
 4. wysłać wszystkie dokumenty listem poleconym na podany adres: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S A, ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

—————————————————————————————————-

NR POLIS Z LAT WCZEŚNIEJSZYCH

2022 rok -nr polisy WA50/000400/17/A/000598

2021 rok -nr polisy WA50/000400/17/A/000463.

2020 rok -nr polisy WA50/000400/17/A/000332

2019 rok- nr polisy:  WA50/000400/17/A/000193


Trzynastka na świąteczne potrzeby

13-113-2

 

.

.

.

.

.

.


Oferta medyczna dla członków ZNP

oferta medyczna


Tańsze tankowanie z NAU

rabat na paliwo

tankuj 1tankuj 2

 

 

 

 

 

 

 


ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ UBEZPIECZENIA NAUCZYCIELA I PRACOWNIKA OŚWIATY.

oferta ubezpieczeniowa NAU:

📌  BEZPIECZNA RODZINA

Ubezpieczenie, które obejmuje ochroną ubezpieczeniową nie tylko pracowników oświaty, ale także członków ich rodzin. Ubezpieczenie chroni pracownika od następstw nieszczęśliwych wypadków w domu, w szkole na wycieczce, na wyjazdach podczas wakacji w kraju i poza granicami. Podstawą każdej dobrze zaplanowanej wycieczki powinien być plan awaryjny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – zachorowania, nieszczęśliwego wypadku, pobytu w szpitalu, czy zagubienia bagażu. Program BEZPIECZNA RODZINA zapewnia ubezpieczonym kompleksową pomoc i wsparcie finansowe na wypadek takich właśnie zdarzeń.

BR

📌  BEZPIECZNA RODZINA Z POTRÓJNĄ KORZYŚCIĄBRpotrójna

……………

📌 UBEZPIECZENIE NNW DZIECI I MŁODZIEŻY

Ubezpieczenie NNW dla dzieci i młodzieży – 2022 rok

Możesz zminimalizować finansowe skutki nieszczęśliwych wypadków, niezależnie od tego, czy doszło do nich w szkole, w domu, czy na placu zabaw. Ubezpieczenie NNW od NAU obejmuje ochroną Twoje dziecko przez cały rok (także w wakacje i ferie), 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

……..

 📌 PROGRAM WYPRAWKA

wyprawka

 

Tel.kontaktowy: 509 925 066; Bożena Ucherek, adres e-mail: [email protected]

📌 UBEZPIECZENIE PODRÓŻY

Zamierzasz wakacyjny urlop spędzić na tropikalnych plażach? Wyjeżdżasz na ferie zimowe poza granicę Polski? Chcesz bezpiecznie szusować na zagranicznych stokach? Ubezpiecz swoją podróż!

UP

…………

📌 OC ZAWODOWE I PRYWATNE

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) pozwoli Ci zabezpieczyć się przed finansowymi konsekwencjami szkód, które możesz nieumyślnie spowodować. Każdemu z nas codziennie może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych rzeczy, np. zepsuta pralka może zalać mieszkanie sąsiada. Uniknij niepotrzebnych wydatków, dołącz do naszego ubezpieczenia i ciesz się spokojem.

OC

…………

📌 NAUCZYCIEL W PEŁNI ŻYCIA

Oferta przygotowana przez PZU Życie SA oraz NAU SA to ubezpieczenie przygotowane specjalnie dla pracowników oświaty niemających możliwości dalszego korzystania z grupowego ubezpieczenia na życie EDUKACJA. Dzięki niemu każdy z dotychczas ubezpieczonych ma możliwość korzystania z preferencyjnych warunków ochrony ubezpieczeniowej:

npż

…………..

📌 PROGRAM EDUKACJA

Program EDUKACJA to grupowe ubezpieczenie na życie zapewniające bogaty  wachlarz świadczeń ochronnych stworzonych w oparciu o ryzyka, które szczególnie  dotyczą środowiska oświaty. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA wraz z PZU Życie SA stworzyła dedykowany program o konkurencyjnych na rynku warunkach, zarówno pod względem szerokiego zakresu świadczeń, jak i wysokości składki. Wyjątkowość oferty potwierdza wciąż rosnąca liczba osób przystępujących do programu – aktualnie jest to blisko 470 tys. pracowników oświaty.pe

…….

📌 UBEZPIECZENIE PRACOWNIKÓW  PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW – OFERTA DLA PRACODWACÓW

PRAC1

PRAC2

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
 
.
.
.
📌 UBEZPIECZ SWÓJ DOM
Ubezpieczenie domu i mieszkania w NAU to gwarancja to szerokiego wachlarzu ryzyk, przy jednoczesnym dopasowaniu ochrony do indywidualnych potrzeb. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
DOM
…………
📌 BEZPIECZNY DOM
To wyjątkowe ubezpieczenie Twojego domu, stworzone w oparciu o formułę all risk*, które w łatwy sposób dopasujesz do swoich potrzeb. Pamiętaj, że w domu może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji. Nie daj się zaskoczyć, bądź przygotowany na wszelkie ryzyka dzięki naszemu ubezpieczeniu.
…….
📌 UBEZPIECZ SWÓJ SAMOCHÓD

Ubezpieczenie komunikacyjne to: OC (Odpowiedzialność Cywilna), AC (Autocasco), ZK (Zielona Karta), NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków Komunikacyjnych), Szyby (Ubezpieczenie Szyb), ASS (Assistance drogowy). Dzięki szerokiej ofercie produktowej na życzenie Klienta możemy ubezpieczyć samochód we wskazanym przez niego Towarzystwie Ubezpieczeniowym, z którym współpracujemy: Moje Towarzystwo Ubezpieczeń „MTU”, Wiener, Uniqa, Compensa, Ergo Hestia, Allianz, InterRrisk, Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Dzięki przynależności do Klubu posiadacz Karty Klubu Nauczyciela może otrzymać dodatkową zniżkę do 10% w pakiecie.

 • Elastyczna Oferta OC i AC
 • Przenosimy zniżki za bezszkodowość na małżonków i te wypracowane u poprzedniego ubezpieczyciela
 • Gwarantujemy niezmienność ceny

Odpowiedzialność Cywilna do pojazdu – ubezpieczenie obowiązkowe. Zabezpiecza finansowe konsekwencje wypadku spowodowanego Twoim autem. Chronisz siebie i swoich najbliższych przed koniecznością naprawienia powstałych z Twojej winy szkód z własnej kieszeni.

AUTO

Ubezpieczenia, które można zawrzeć przy ubezpieczeniu komunikacyjnym:

 • Autocasco – Niezawodna ochrona od kradzieży i wszystkich zdarzeń losowych, jakie mogą spowodować konieczność naprawy pojazdu z możliwością wyboru naprawy częściami oryginalnymi bezpośrednio w autoryzowanym serwisie. Istnieje możliwość rozliczenia szkody bezgotówkowo lub wg. metody kosztorysowej. Klient sam decyduje, czy chce utrzymać stałą sumę ubezpieczenia przez cały okres ubezpieczenia oraz wybiera wiele praktycznych opcji rozszerzających ochronę swojego auta. Zniżki za bezszkodowość przenoszone są również z małżonków.
 • Zielona Karta – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za granicą, ochrona dla wyjeżdżających do krajów poza UE.
 • Ubezpieczenie Szyb – Chroni Twoją kieszeń w momencie stłuczenia szyby czołowej, tylnej czy bocznych bez tracenia zniżek w Autocasco. Towarzystwo Ubezpieczeniowe zorganizuje i pokryje koszt wymiany i naprawy uszkodzonej szyby w dogodnym dla klienta miejscu i czasie.
 • Assistance – Szeroki pakiet pomocy w razie awarii, wypadku lub innych nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Towarzystwo Ubezpieczeniowe zorganizuje klientowi między innymi samochód zastępczy, pobyt w hotelu, dowóz benzyny, holowanie, drobne naprawy w celu uruchomienia pojazdu oraz wiele innych dodatkowych opcji.
 • NNW kierowców i pasażerów – Odszkodowanie dla kierującego lub pasażerów pojazdu w następstwie nieszczęśliwego wypadku podczas kolizji lub wypadku drogowego w przypadku częściowej utraty zdrowia lub śmierci dodatkowo pokrycie różnorodnych kosztów poniesionych na leczenie i przysposobienie do nowych warunków życia.
Tel.kontaktowy: 509 925 066; Bożena Ucherek, adres e-mail: [email protected]
……
📌 EDUKACJA EMERYT

To kontynuacja ubezpieczenia Edukacja po przejściu na emeryturę. Preferencyjne warunki ubezpieczenia oraz zakres i rodzaje świadczeń dostosowane są do potrzeb wynikających z etapu życia ubezpieczonych. Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby, które nie ukończyły 69 roku życia, w tym również pełnoletnie dzieci, współmałżonek lub partner ubezpieczonego. Aby skorzystać z oferty z ograniczonymi karencjami oraz bez badań medycznych, chęć kontynuacji ubezpieczenia należy zgłosić nie później niż 2 miesiące po odejściu na emeryturę. Do ubezpieczenia mogą także przystąpić osoby przebywające na świadczeniu kompensacyjnym. W przypadku osób  przebywających na rencie, nie ma możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową.

EE

…………….

📌 BEZPIECZNY EMERYT

To program ubezpieczeniowy zapewniający pracownikom oświaty, którzy przechodzą na emeryturę, indywidualną kontynuację grupowego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków BEZPIECZNA RODZINA. Preferencyjne warunki oraz szeroki zakres świadczeń ochronnych oferowane są w dwóch opcjach ubezpieczenia, różniących się zakresem ochrony oraz wysokością składki. Oprócz głównego ubezpieczonego ochroną mogą być objęci członkowie jego rodziny – małżonek/partner, dziecko, wnuk, synowa oraz zięć.

BE

Tel.kontaktowy: 509 925 066; Bożena Ucherek, adres e-mail: [email protected]


📌 KLUB NAUCZYCIELA 

KMN

To klub pełen korzyści i przywilejów stworzony z myślą o naszych klientach – pracownikach oświaty. Klubowicze otrzymują imienne karty uprawniające do korzystania z atrakcyjnych rabatów cenowych i ofert specjalnych przygotowanych przez naszych partnerów. Jest to blisko 500 placówek handlowych na terenie całego kraju – kina, teatry, restauracje, sklepy internetowe i stacjonarne.

Przywileje w ramach Klubu NAUczyciela:

Korzyści uczestnictwa:

REGULAMIN KLUBU MŁODEGO NAUCZYCIELA

Tel.kontaktowy: 509 925 066; Bożena Ucherek, adres e-mail: [email protected]