Fotogaleria


Aktualności


ZNP na facebooku


Historia Związku Nauczycielstwa Polskiego


Zniżki ZNP


Czerwiec z ZNP w Orientarium Zoo Łódź 

 • Rejestracja trwa od 1 do 5 czerwca 2023 roku.
 • Limit rejestracji członków ZNP – 5000 osób!
 • Wypełnij formularz – tutaj
 • Po uzupełnieniu odpowiednich danych w formularzu (imię, nazwisko, adres e-mail),  każdy członek ZNP może wejść do Orientarium Zoo Łódź w dowolnym, wybranym przez siebie dniu w czerwcu, bezpłatnie.
 • Każda osoba, która wypełni formularz, może zabrać na taką wycieczkę dwie osoby towarzyszące.
 • Wejściówka będzie do odbioru w Biurze Obsługi Klienta Orientarium Zoo Łódź.
 • Warunkiem odbioru bezpłatnej wejściówki jest okazanie legitymacji lub zaświadczenia o członkostwie z odpowiedniego oddziału ZNP – w dniu przyjazdu.
 • Wejściówka do Orientarium Zoo Łódź będzie ważna tylko w dniu przyjazdu.
  DO ORIENTARIUM ZAPRASZAMY PO ZAKOŃCZENIU REJESTRACJI – OD DNIA 6 CZERWCA 2023.

Orietarium Zoo Łódź

Orientarium ZOO Łódź to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. To właśnie tutaj, w centrum kraju, można poczuć klimat Azji Południowo Wschodniej. Goście ogrodu mogą podziwiać największe stado słoni indyjskich w Polsce i ich spektakularne kąpiele. W strefie oceanicznej można zanurzyć się w podwodnym świecie, przespacerować się 27-metrowym tunelem i obserwować, jak nad głowami przepływają płaszczki i rekiny. To właśnie w Orientarium ZOO Łódź można spotkać największego w Europie krokodyla gawialowego czy jedyne w Polsce orangutany sumatrzańskie.


MAMY DLA WAS BILETY do kina Cinema City na film 👉 „TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D’ARTAGNAN”.

Film jest dla widzów 13+ (z polskimi napisami)

Bilety można zrealizować w dowolnym kinie sieci CINEMA CITY.

 Termin realizacji kodu do 25.05.2023.

✍️ Aby otrzymać kod należy na koncie ZNP Facebooku https://www.facebook.com/znpedupl wysłać prywatną wiadomość wpisując w temacie : KINO

(O przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszenia).

🎥 Nasz patronat: „TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D’ARTAGNAN” już w kinach!

👉 Producent filmu przygotował materiały edukacyjne i scenariusze dla klas 6+. 

Polski zwiastun można zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=xNZSPQfSM3c


VOUCHER do Parku Miniatur
Przy współpracy z Radą Uczelnianą Uniwersytetu Śląskiego oferujemy możliwość skorzystania z voucherów do Parku Miniatur w Inwałdzie dla członków ZNP i ich rodzin.
Każda osoba, która taki voucher posiada, płaci w kasie Parku za bilet 45 zł zamiast 69 zł !!!
Zainteresowanych otrzymaniem takich voucherów przed Dniem Dziecka prosimy o informację do czwartku (18.05.2023r.) [email protected]
Ostateczny termin zgłoszeń do końca maja 2023 r.

ZNP dla Kulturyto akcja zainicjowana przez Śląski Okręgowy Klub Młodego Nauczyciela. W ramach akcji będzie można się dzielić informacjami na temat koncertów, polecić dobrą książkę, teatr i wszelkie aktywności w obszarze kultury, które zasługują na uwagę.

20 % zniżki dla członków ZNP na bilety na koncerty Jethro Tull
Szczegóły: [email protected]

Legendarna formacja z niesamowitym flecistą Ianem Andersonem na czele, powróci do naszego kraju we wrześniu – zapraszamy na koncerty Jethro Tull
w Zabrzu i Bydgoszczy.

Jethro Tull trasa THE SEVEN DECADES World Tour 2023:

Zabrze – 15 września 2023 – Dom Muzyki i Tańca

Bydgoszcz – 17 września 2023 – Hala Sisu

Międzynarodowa trasa „THE SEVEN DECADES” obejmie dwa koncerty w naszym kraju i będzie wzbogacona o promocję nowej płyty, która ukaże się w kwietniu bieżącego roku. Trasa „THE SEVEN DECADES” skupia się wokół wczesnych albumów grupy w klimacie progresywnym, takich jak „Stand Up”, „Benefit”, „Aqualung”, „Thick As A Brick”, „Passion Play”, oraz Thick As A Brick 2” z 2012 roku. Czas kiedy koncerty były niemożliwe, zespół wykorzystał na nagranie nowego materiału
i w kwietniu bieżącego roku ukaże się pod nowym krążkiem studyjnym. Niezwykle udana płyta, nawiązuje do najlepszych pozycji w dyskografii zespołu i kilka utworów z niej usłyszymy na żywo podczas polskiej trasy koncertowej.

Jethro Tull:

 • Ian Anderson (śpiew, flet, gitara akustyczna, mandolina, buzuki, harmonijka ustna, ukulele)
 • David Goodier (bas)
 • John O’Hara (klawisze)
 • Joe Parrish (gitara)
 • Scott Hammond (perkusja)

Ian Anderson niejednokrotnie wspierał polskich nauczycieli – między innymi podczas XVI Ogólnopolskiego Zlotu Młodych Nauczycieli oraz podczas Miasteczka Edukacyjnego. Teraz zaprasza nauczycieli i wszystkich członków ZNP na dwa koncerty w Polsce, które odbędą się we wrześniu bieżącego roku.

Ilość biletów objętych akcją jest ograniczona a osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy pod adresem [email protected]
Akcja skierowana jest wyłącznie dla członków ZNP (posiadających ważną legitymację w formie plastikowej) i ich rodzin.

Bilety z rabatem dla członków ZNP dostępne będą za pośrednictwem systemu
eBilet: https://sklep.ebilet.pl/326229498007650320

 

Mandoria – bezpłatne wejście dla członków ZNP

Każdy członek ZNP może skorzystać z bezpłatnego wejścia do Mandorii! 

Mandoria to tematyczny park rozrywki dla całej rodziny położony w Rzgowie w woj. łódzkim.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie legitymacji ZNP.

Więcej o zniżkach: Zniżki Archives – ZNP : ZNP


Przypominamy o stałych zniżkach dla członków ZNP w związkowych ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach na terenie całej Polski:

Gdańsk, Kraków, Augustów, Ciechocinek, Nałęczów, Suwałki, Lublin, Szczawnica, Krynica Zdrój, Ustroń, Ustka, Szklarska Poręba, Warszawa, Zakopane.

Lista i kontakt do ośrodków znajdują się na stronie głównej ZNP w kategorii “Wypoczynek i szkolenia” (umieszczonej w dolnej części witryny).

Informacja o pozostałych zniżkach:

https://znp.edu.pl/category/znizki/

 


„Suntago Wodny Świat” zlokalizowany w gminie Mszczonów oferuje zniżki dla członków ZNP i ich rodzin!

  • Zniżka wynosi 15 %.
  • Członek lub pracownik ZNP może kupić bilet z taką zniżką dla siebie oraz dla dwóch osób towarzyszących!
  • Wystarczy okazać legitymację ZNP w kasie biletowej!

Promocja trwa do 11.05.2023 r.

Park Wodny Suntago obejmuje cztery strefy tematyczne: Jamango, Relax, Saunaria, Wellness i SPA.

Szczegóły promocji

W ramach Promocji każdy członek lub pracownik ZNP, który dokonywać będzie zakupu biletów wstępu do „Suntago Wodny Świat” („Bilet Wstępu”) w kasach „Suntago Wodny Świat” uprawniony będzie do otrzymania zniżki w wysokości 15% od obowiązującej ceny zakupu (to jest w cenie pomniejszonej o 15% w stosunku do ceny danego rodzaju Biletu Wejściowego określonej cennikiem obowiązującym w „Suntago Wodny Świat” w dniu zakupu). 

Warunkiem koniecznym do skorzystania ze zniżki przysługującej członkowi lub pracownikowi ZNP w ramach Promocji jest okazanie w kasach „Suntago Wodny Świat” ważnej legitymacji ZNP lub zaświadczenia wydanego przez dowolny oddział ZNP o posiadaniu statusu aktywnego członka ZNP oraz – na prośbę kasjera – dokumentu potwierdzającego tożsamość członka lub pracownika ZNP.

W ramach Promocji, członek lub pracownik ZNP po okazaniu w kasie „Suntago Wodny Świat” ważnej legitymacji ZNP lub zaświadczenia wydanego przez dowolny oddział ZNP o posiadaniu statusu aktywnego członka ZNP, uprawniony jest do jednorazowego zakupu raz dziennie maksymalnie 3 Biletów Wstępu w promocyjnej cenie (to jest w cenie pomniejszonej o 15% w stosunku do ceny danego rodzaju Biletu Wejściowego określonej cennikiem w „Suntago Wodny Świat” obowiązującym w dniu zakupu). 

Zakup Biletów Wstępu ze zniżką dla członków lub pracowników ZNP jest możliwy jedynie w kasach „Suntago Wodny Świat” po okazaniu ważnej legitymacji ZNP lub zaświadczenia wydanego przez dowolny oddział ZNP o posiadaniu statusu aktywnego członka ZNP. Nie jest możliwy zakup Biletów Wstępu ze zniżką dla członków lub pracowników ZNP za pośrednictwem Internetu.

Członek lub pracownik ZNP jest uprawniony do zakupu Biletów Wstępu ze zniżką określoną powyżej jedynie dla siebie oraz dla dwóch osób towarzyszących, które mogą skorzystać z promocji wyłącznie w towarzystwie członka lub pracownika ZNP. Promocja nie uprawnia członka lub pracownika ZNP do zakupu Biletów Wstępu na rzecz osób, które nie są osobami towarzyszącymi członka lub, odpowiednio, pracownika ZNP.

Zakupu Biletów Wstępu w ramach Promocji, nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami obowiązującymi w „Suntago Wodny Świat”, chyba że regulamin danej promocji lub oferty stanowi inaczej, albo że GPP podejmie inną decyzję.

Członek lub pracownik ZNP może dokonać zakupu Biletów Wejściowych ze zniżką określoną powyżej w, w dowolnym terminie przypadającym w okresie trwania Promocji, raz w ciągu jednego dnia, jeśli w tym dniu wciąż są dostępne bilety wstępu do „Suntago Wodny Świat”. 

Zapraszamy! 
Strona parku wodnego:
https://parkofpoland.com/pl/


RUCHOMY PARK DINOZAURÓW

Zatorland oferuje zniżki dla członków #ZNP i ich rodzin!

  • Zniżka wynosi 20%.
  • Członek lub pracownik ZNP może kupić bilet z taką zniżką dla siebie oraz dla rodziny (małżonka/małżonki i dzieci).
  • Wystarczy okazać legitymację ZNP i dowód tożsamości w kasie biletowej!

GRATIS. Bezpłatne wejście do parku 14 października 2023 r.

#Zatorland to największy w Europie park ruchomych dinozaurów!


MIODY
Dla członków #ZNP mamy kolejną zniżkę, którą wynegocjowali nasi Koledzy i nasze Koleżanki 👉 Związek Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Jagiellońskim.
Nadwiślańska Pasieka oferuje zniżki dla członków ZNP. Pasieka położona jest na terenie czystych terenów Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego i oferuje duży wybór miodów oraz produktów pszczelich.
Nadwiślańska Pasieka, Kraków
📞 tel.: 605 31 31 31
💻 e-mail: [email protected] lub [email protected]
✅ Zniżki są przyznawane na podstawie nowej legitymacji ZNP. Przy zakupie większej ilości miodu możliwość negocjacji ceny!
 

INTERNETOWA KSIĘGARNIA GANDALF
Trwa promocja nawet do -50% na wybrane książki i artykuły dla członków ZNP w księgarni internetowej Gandalf.com.pl 👇
Aby skorzystać z promocji należy:
➡️ kliknąć “Zarejestruj się”
➡️ wypełnić formularz (i poczekać na potwierdzenie)
➡️ wybrać produkty i złożyć zamówienie.
Ofertę wynegocjował Marek Ćwiek, prezes ZNP Okręg Łódzki 👍.
 

Tańsze tankowanie z NAU

Odbierz w NAU kartę paliwową! Tankuj i oszczędzaj nawet 20 groszy / 1 litr!

1. Zarejestruj się do Klubu NAU 
2. Zawnioskuj o kartę paliwową Circle K, Shell lub BP* i dopełnij formalności
3. Tankuj bezgotówkowo przez cały miesiąc i płać kartą paliwową od NAU**
4. Po zakończonym miesiącu kalendarzowym otrzymasz do zapłaty fakturę    pomniejszoną o rabat

*   Każda karta upoważnia Cię do tankowania tylko na stacjach danego dostawcy paliwa.
**  Karty paliwowe są kartami przedpłaconymi, którymi możesz płacić do wyczerpania dostępnych limitów.

Dowiedz się więcej o Klubie NAU i korzyściach, jakie możesz uzyskać.

rabat na paliwo

tankuj 1


NAU MOBILEtankuj 2


Opieka medyczna – oferta Grupy LUX MED dla ZNP

Członkowie ZNP posiadający adres mailowy z domeną …@znp.edu.pl mogą indywidualnie skorzystać z oferty prywatnej opieki medycznej w Grupie LUX MED.

Grupa LUX MED oferuje m.in. dostęp do:

  • wizyt u lekarzy Podstawowej i Specjalistycznej opieki medycznej bez skierowań
  • setek badań bez dodatkowych opłat
  • pełnego prowadzenia ciąży
  • badań profilaktycznych
  • fizjoterapii
  • e-recept, e-zwolnień lekarskich
  • refundacji kosztów leczenia poza placówkami LUX MED np. u swojego prywatnego, zaufanego lekarza (w wysokości 70% kwoty faktury do limitu 500 zł kwartalnie)
  • i wielu innych – szczegóły TUTAJ.

Jak skorzystać z oferty?

  • Używając komputera lub laptopa wejdź na https://vida.e-insure.pl/
  • Następnie kliknij: Zarejestruj
  • Wpisz swój służbowy e-mail z domeną …@znp.edu.pl
  • Odbierz e-mail w swojej poczcie
  • Kliknij Dokończ rejestrację i postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie komputera/laptopa.

UWAGA: jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, sprawdź wiadomości w SPAM / OFERTACH / SPOŁECZNOŚCIOWE. Postępuj zgodnie z komunikatami w aplikacji na poszczególnych etapach składania wniosku.

WAŻNE: Opieka uruchamiana jest zawsze od 1-go dnia miesiąca. Wsparcie w zakresie rejestracji: Radosław Walczuk tel. +48 723 222 247, mail: [email protected]