Webinarium 7 kwietnia: Pandemia – nowa rzeczywistość?

6 kwietnia 2021

Webinarium 7 kwietnia: Pandemia – nowa rzeczywistość?

Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki Związku Nauczycielstwa Polskiego zaprasza do udziału w dyskusji online pt. “Pandemia ∞ Nowa rzeczywistość?”, podczas której będziemy starali się wspólnie odpowiedzieć na pytania o długofalowe skutki pandemii dla gospodarki, polityki oraz społeczeństwa.
Webinarium odbędzie za pośrednictwem platformy Zoom w środę 7 kwietnia o godzinie 17:30.
W dyskusji udział wezmą:
• dr hab. Rafał Chwedoruk, prof. UW | ZNP w Uniwersytecie Warszawskim
• dr Jowanka Jakubek-Lalik | ZNP w Uniwersytecie Warszawskim
• dr hab. Maria Płonka, prof. UEK | ZNP w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
• dr hab. Mariusz Próchniak, prof. SGH | ZNP w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
prowadzenie:
dr Błażej Mądrzycki | ZNP w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach
Rejestracja do udziału w webinarium, podczas którego można na żywo zabrać głos bądź zadać pytanie panelistkom i panelistom: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_CPjwA7-_RgOMGEDnaatulA?fbclid=IwAR0O8mrhUANj_2lmDHYfqYkhxwSIe1ytU03M8zo7LTuJuSBCI0GMbfGnzC8