Konkurs dla Maturzystów na esej „Zima, wiosna, lato, jesień – moja Polska po wyborach 2023”

15 marca 2023

Wystartowała kolejna edycja konkursu dla maturzystów organizowanego przez Concilium Civitas przy współpracy Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Maturzysto, Maturzystko!

📌 Jeśli chcesz za darmo studiować w Akademia Leona KoźmińskiegoCollegium CivitasUniwersytet SWPS

📌 Jeśli chcesz się spotkać i dyskutować z profesorami najlepszych uczelni świata: Harvardu, Oxfordu, Stanfordu, Yale

📌 Jeśli chcesz być zaproszony do Młodego Concilium – ekskluzywnego grona Twoich rówieśników interesujących się sprawami publicznymi

📌 Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą‼️

Weź udział w ogłoszonym z inicjatywy Concilium Civitas konkursie na esej /artykuł/ reportaż na temat:

✔️ Zima, wiosna, lato, jesień: moja Polska po wyborach 2023 ✔️

Organizowanym przez Fundację Collegium Civitas i Związek Nauczycielstwa Polskiego.

❗️Termin nadsyłania prac 1.03–1.05 2023❗️