Światowy Dzień Pracowników Wspomagających w edukacji

21 maja 2021

16 maja obchodzimy Światowy Dzień Pracowników Wspomagających w edukacji. To święto wszystkich pracowników zatrudnionych w przedszkolach, szkołach, poradniach i placówkach!

Z tej okazji życzymy wszystkim pracownikom administracji i obsługi, kuchni oraz asystentom nauczycieli przede wszystkim dużo zdrowia oraz dobrych i bezpiecznych warunków pracy, uznania ze strony szkolnej społeczności i satysfakcji! Wasza praca jest bardzo ważna! Bez Was przedszkola, szkoły i placówki nie mogłyby funkcjonować: codziennie dbacie o uczniów, ich otoczenie, bezpieczeństwo oraz tworzycie klimat placówki!

Dzisiaj odchodzimy Wasze święto razem z Międzynarodówką Edukacyjną, która przygotowała z tej okazji specjalne plakaty wyrażające wdzięczność za to, że jesteście i za Waszą pracę.

Dziękujemy!

Bożena Dwornik /-/